Inwestuj w słońce

FOTOWOLTAIKA IDEALNA DLA CIEBIE

Zostaw nam swój numer telefonu.
Oddzwonimy i powiemy Ci,
ile możesz zaoszczędzić.

O SUN-POINT

Jako firma SUN-POINT Electrical Equipment działamy na rynku od wielu lat, realizując projekty pocżatkowo na terenie Siewierza i okolic, a obecnie na terenie południowej Polski, głownie Śląsk i Małopolska.

Specjalizujemy się w obsłudze instalacji fotowoltaicznych, tworzymy zespół specjalistów w swej dziedzinie, aby zapewnić klientom najbardziej profesjonalną obsługę – fachowe doradztwo, projekt i budowę instalacji fotowoltaicznej.

Stawiamy na dobór wysokiej jakości materiałów, co jest podstawą sprawnego i bezproblemowego montażu. Naszą misją jest promowanie odnawialnych źródeł energii, ekologicznych rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam sprostać jego oczekiwaniom.

OSZCZĘDNOŚĆ

GWARANCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

FOTOWOLTAIKA - energia ze słońca

Panele fotowoltaiczne dla domu

Typowa czteroosobowa rodzina zużywa około 3000 kWh rocznie. System fotowoltaiczny o mocy 3,0 kW wytwarza rocznie 2800 kWh, co stanowi znaczną część zużycia energii. Dzięki zastosowaniu tej technologii koszty rozliczeń zmniejszają się o około 80%.

Czytaj więcej >

Panele fotowoltaiczne dla firm

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w swojej firmie? Tania energia jest w zasięgu Twojej ręki! Dzięki instalacji fotowoltaicznej możesz: Zabezpieczyć swoją firmę przed rosnącymi cenami energii elektrycznej i zmniejszyć koszty produkcji.

Czytaj więcej >

Panele fotowoltaiczne dla rolnictwa

We współczesnym rolnictwie zapotrzebowanie na energię i ciepło stale wzrasta. Konsumenci na obszarach wiejskich płacą więcej za energię, niż miejscy lub przemysłowi. Dlatego warto pomyśleć o odnawialnym źródle energii elektrycznej..

Czytaj więcej >

Co fotowoltaika oznacza dla Ciebie?

Poznaj kilka faktów odnośnie opłacalności instalacji fotowoltaicznej.
90%

niższe rachunki
za energię elektryczną

3 lata

średni zwrot inwestycji
już po 36 miesiącach

25 lat

gwarancji na
liniowy uzysk moc

do 19%

zwrotu z podatku dochodowego (całą wartość instalacji odlicza się od podstawy podatku dochodowego)

Dotacje rządowe do paneli fotowoltaicznych

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Dzięki uldze na termomodernizacje zyskasz do nawet 53 000 zł zwrotu podatku!

Czytaj więcej >

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

Dofinansowanie wymiany starych, nieefektywnych źródeł ciepła w tym fotowoltaiki.

Czytaj więcej >

ENERGIA PLUS DLA FIRM

Dofinansowanie dla firm chcących oszczędzać i założyć panele fotowoltaiczne .

Czytaj więcej >

AGRO ENERGIA DLA ROLNIKÓW

Program dotacji, wspomagający gospodarstwa rolne zakładające fotowoltaikę.

Czytaj więcej >

NASZE REALIZACJE

Poznaj Więcej Informacji

Panele fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne, również na Śląsku i Małopolsce. Wbrew powszechnemu przekonaniu panele fotowoltaiczne nie wymagają ciągłej ekspozycji na słońce, o czym świadczy ich duża popularność w krajach skandynawskich. Zbudowanie systemu fotowoltaicznego to jednorazowy wydatek, który zwraca się po kilku latach użytkowania. Dzięki powszechnemu systemowi dotacji na odnawialne źródła energii coraz więcej domów, również na Śląsku i Małopolsce, korzysta z paneli fotowoltaicznych do zasilania swoich domów. Biorąc dotację płacisz tylko ułamek całkowitego kosztu paneli. Nasza firma oferuje najlepsze ogniwa fotowoltaiczne na Śląsku i Małopolsce znanych i cenionych producentów podzespołów z długim okresem gwarancji, więc jest to  inwestycja na ponad dziesięć lat.

Najczęściej spotykaną lokalizacją w przypadku paneli fotowoltaicznych na Śląsku i Małopolsce są dachy budynków mieszkalnych. Jednak niewiele osób wie, że można je montować również na innych powierzchniach, o ile podłoże jest odpowiednio przygotowane. Dlatego zanim sam zadecydujesz o lokalizacji lub zrezygnujesz z montażu paneli fotowoltaicznych na Śląsku i w Małopolsce, skontaktuj się z nami. Po przeprowadzeniu oględzin Twojej nieruchomości w większości przypadków znajdziemy odpowiednie miejsce, w którym fotowoltaika będzie mogła zapewnić potrzebną energię. Każde gospodarstwo domowe zużywa inną ilość energii elektrycznej. Bierzemy to pod uwagę projektując obiekty pod indywidualne potrzeby. Energia słoneczna jest coraz powszechniejszym źródłem energii na Śląsku i Małopolsce. To nie tylko oszczędność w domowym budżecie, ale i czystsze powietrze. Skontaktuj się z nami i zapytaj o więcej szczegółów.

Z racji nieustannej inflacji oraz rosnących cen prądu, według nas inwestycja w fotowoltaikę jest jedną z najlepszych lokat na rynku. Jest to jeden z powodów, dla których ludzie decydują się na instalację fotowoltaiki. Nasza firma SUN-POINT działa na terenie Śląska i Małopolski od paru lat, zajmuje się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Od przeglądu i koncepcji po planowanie i pomoc finansową, montaż i różne formalności, nasza wykwalifikowana kadra zajmuje się wszystkim i doradzi.