Maty grzewcze

MATA GRZEWCZA DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO BEZPOŚREDNIEGO

Ekonomiczne i łatwe w montażu rozwiązanie – grzejnik podłogowy to nowoczesny sposób na ogrzanie podłogi w całym domu. Wzrost popularności tego typu ogrzewania wynika z uniwersalności instalacji i gwarantowanego szybkiego nagrzania płytek kamienno-ceramicznych, płytek ceramicznych, terakoty czy marmuru. Standardowa moc 150W/m2 zapewnia optymalne parametry cieplne, a sam system nie jest w żaden sposób zależny od posiadanego przez Ciebie systemu centralnego ogrzewania, więc możesz nim sterować jak chcesz.

maty grzewcze Śląsk, małopolska

ZASTOSOWANIE MATY ELEKTRYCZNEJ PODŁOGOWEJ

Maty grzewcze, idealne do ogrzewania podłogowego, są wygodną alternatywą dla klasycznego ogrzewania zintegrowanego z centralnym ogrzewaniem. Można je stosować w łazienkach, kuchniach, salonach, korytarzach i wielu innych domach, biurach czy budynkach mieszkalnych. System ogrzewania podłogowego składa się z systemu kablowego, który jest wciągany w specjalną siatkę z włókna szklanego. Jej montaż nie podnosi poziomu podłogi, co daje przyjemne uczucie ciepłej podłogi, co zwiększa komfort użytkowania w każdym wnętrzu.

INSTALACJA I MONTAŻ MATY GRZEWCZEJ

Jeżeli myślisz o profesjonalnym montażu ogrzewania podłogowego, stosując maty grzewcze skontaktuj się z nami. W SUN-POINT posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu zapewniamy szybki montaż. Pomożemy Ci w wyborze najlepszych produktów, a także darmowo wycenimy koszt ogrzewania. Nasze produkty wyróżniają się znakomitymi parametrami oraz efektywnością. To gwarancja pewności sprawnej instalacji na długie lata.