Ciepło w każdym pomieszczeniu

OGRZEWANIE DLA CIEBIE

Zostaw nam swój numer telefonu.
Oddzwonimy i powiemy Ci o naszych usługach.

O SUN-POINT

Jako firma SUN-POINT Electrical Equipment działamy na rynku od wielu lat, realizując projekty początkowo na terenie Siewierza i okolic, a obecnie na terenie południowej Polski, głownie Śląsk i Małopolska.

Specjalizujemy się w obsłudze instalacji fotowoltaicznych, tworzymy zespół specjalistów w swej dziedzinie, aby zapewnić klientom najbardziej profesjonalną obsługę – fachowe doradztwo, projekt i budowę instalacji fotowoltaicznej.

Stawiamy na dobór wysokiej jakości materiałów, co jest podstawą sprawnego i bezproblemowego montażu. Naszą misją jest promowanie odnawialnych źródeł energii, ekologicznych rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam sprostać jego oczekiwaniom.

OSZCZĘDNOŚĆ

GWARANCJA

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

ZALETY KORZYSTANIA Z ELEKTRYCZNYCH MAT GRZEWCZYCH

Poznaj kilka faktów odnośnie elektrycznego ogrzewania podłogowego

Bezpieczeństwo użytkowania

Ekologiczna instalacja cieplna

Oszczędność energii

Niezawodność i żywotność systemu

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

maty grzewcze Śląsk, małopolska

Maty grzewcze

Elektryczne maty grzejne możemy zastosować jako podstawowe ogrzewanie lub jako instalacja dogrzewająca pomieszczenie w celu uzyskania komfortu ciepłej podłogi. Mata grzewcza to kabel grzewczy przymocowany do samoprzylepnej siatki z włókna szklanego.

Czytaj więcej >

folie grzewcze Śląsk, małopolska

Folie grzewcze

Folia grzewcza na podczerwień, bądź inaczej folia grzejna to najwyższej klasy produkt, który sprawdzi się niemal w każdym przypadku. Idealnie nadaje się, jako ogrzewanie powierzchniowe ze szczególnym uwzględnieniem ogrzewania podłogowego, sufitowego oraz ściennego.

Czytaj więcej >

Poznaj Więcej Informacji

Spośród wielu rozwiązań ogrzewania podłogowego mata grzewcza ma zdecydowanie najwięcej zalet. W sezonie zimowym domownicy mogą chodzić po domu bez butów, zapewniając optymalny komfort termiczny. Jednocześnie inwestując w podłogi, można wyeliminować z domu wykładziny podłogowe i dywany, które są siedliskiem alergenów i mikroorganizmów. Przy ogrzewaniu podłogowym można również dowolnie sterować ogrzewaniem całego domu, włączając lub wyłączając poszczególne jego elementy. Folie grzewcze i maty grzewcze pod panele i płytki ceramiczne doskonale sprawdzają się w domach, w których mieszkają osoby uczulone na kurz. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów ogrzewania podłogowego, mata grzewcza nie zbiera brudu na podłogach, co daje możliwość rzadszego czyszczenia podłóg.

Montujemy profesjonalnie folie i maty grzewcze na terenie Śląska, Małopolski i innych województw.

Do klejenia ceramiki należy użyć kleju elastycznego do ogrzewania podłogowego, a do fugowania – spoiny elastycznej.

Niestety nie, mata grzejna pod panele nie jest dopuszczalnym rozwiązaniem. W przypadku wykończenia posadzki panelami polecamy folie grzewcze TERMOFOL.